olympiáda Frýdek Místek 24. – 25. září

Ve čtvrtek ráno jsem se v 6 ráno vydali vlakem směr Frýdku Místku ve složení Jitka, Lenka, David, Eda, Imra, na atletickou olympiádu. Z Frýdku jsme pak jeli autobusem na hotel Srdce Beskyd, kde jsme byli ubytovaní. Po ubytování byl oběd, po kterém nás čekal sportovní program Zde jsme mohli navázat nová přátelství. Vrcholem dne byla diskotéka, kterou jsme si náramně užili.

V pátek ráno byl v 6 hodin budíček, po snídani jsme jeli autobusem do na stadion, kde se konala olympiáda. Čekali na nás disciplíny – běh na 50m, běh na 400m, štefeta 5 x 80m, skok daleký, hod krikaťákem a přetahovaná lanem. Naše nejlepší disciplína byla nakonec přetahovaná, kde jsme s bramborovou medailí skončili těsně pod stupni vítězů. Celkově jsem nakonec po součtu všech disciplín skončili z 23 družstev na krásném 8 místě. Zpět jedem plni zážitků a již teď trénujeme na další závody.